KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13195086
nr 1319 5086
Staffan Snidare
(f. 1939), Sverige
Etsning, "Decembersnö". Signerad, numrerad 53/200. Motivet: 11x16cm
Staffan Snidare, svensk grafiker och målare född i Stockholm 1939.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 april 2020
kl 20:11:13
150 kr
Staffan Snidare
Läs mer om Staffan Snidare